Bindallı Nereden Alınır ya da Kiralanır?

Bindallı Nereden Alınır ya da Kiralanır?

Bindallı Nereden Alınır ya da Kiralanır?

Kına gecenizde bindallı giymek istersen karşına iki seçenek çıkıyor: Ya kaftan kiralayacaksın veya satın alacaksın. bindallı kiralama, satın almaya göre daha çok tercih edilen bir seçenek. Çünkü gelin adayları genelde tek gece giyilecek bir kostüm için satın almaya çok da gerek duymuyor. İşin ekonomik boyutuna baktığımızda, kiralık bindallı fiyatlarının daha uygun olduğunu görüyoruz. Ama tabiki sizde hatıra olarak kalsın derseniz, satın almayı tercih edebilirsiniz.

Satılık bindallı arayışındaysan; evvela gelinlikçine bakabilirsin. Çünkü gelinlikçilerin bir bölümü bindallı da satıyor. Hem gelinliğini ve bindallısını aynı anda alırsan belki indirim bile yaptırabilirsin.

Ayrıca gelinlikçilerin dışında direk şekilde kına aksesuarları ve bindallı modelleri satan çok sayıda firma var. Kına gecesi bindallı modellerinden istediğini seçiyorsun ve o bindallı sana ait oluyor. Satın almanın da avantajları var: Üstüne bir şey dökülür, işlemelerin dikişleri açılır gibi korkuların olmayacak mesela. 

Eğer kiralık bindallı istiyorsan da kına organizasyonu yapan firmalar ile irtibata geçmen gerekmektedir. Yani kına organizasyonunu kendin yapacağını düşünürsek, bu firmaların yalnızca bindallı kiralama hizmetinden faydalanabilirsin. Dersen ki “Ben zaten organizasyon firması ile çalışacağım.” o zaman zaten kına paketi içerisinde bindallı ve bindallı da olacaktır.

Hazır dikim bindallıları değerlendirebileceğin gibi, el işçiliğiyle hazırlanmış bindallıları da tercih edebilirsin. El emeği göz nuru bindallıların yeri bambaşka tabii. Ancak özel dikim bindallı fiyatlarının hazır dikimlere göre maliyeti daha yüksek olduğunu göz önünde bulundurmalısın. 

İstanbul Bindallı Kiralama

”İstanbul’da kaftan nereden alınır?” diye merak ediyorsan, gelinlikçilerin yoğun olduğu Eminönü, Fatih gibi ilçelerde Bindallı alabileceğin ve kiralayabileceğin çok sayıda firma bulunuyor. Bu şirketlerde dilediğin Bindallı modelini temin edebilirsin.

Ankara Bindallı Kiralama

Ankara’nın özellikle Çankaya ilçesinde çok sayıda kına organizasyon ve Bindallı kiralama firması bulunuyor. Ayrıca bu şirketlerde pek çok farklı renkte ve modelde Bindallı çeşitleri bulabilmen de mümkün.

İzmir Bindallı Kiralama

İzmir de gelinlik ve Bindallı kiralayan işletmeler açısından zengin bir şehir. Özellikle Karşıyaka gibi daha merkezi ilçelerde çeşitli mağazalar mevcut. Bunlardan sana en uygununu seçebilirsin.

Samsun Bindallı Kiralama

Eslem Ak Kaftan'nın size sunduğu son model, şık ve trend kaftanlarla kına geceniz daha da mükemmel hale gelir. Her beden ve şık modeli garantiyle siz gelinlerimize sunarak bu özel günde sizlerin yanında oluyoruz.

Adres: Ulugazi, Kaplanoğlu Sk. No:1/8, 55030 İlkadım/Samsun

Bindallı Fiyatları Neye Göre Değişir?

Bindallı fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında kumaşı gelir. Kadife kumaştan yapılmış bir Bindallı satene göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Bindallıların üstündeki işlemeler ve güpürler onun değerini artıran diğer etkenlerdir. Detaylı işlemeleri olan Bindallılar, üstündeki işçilikten dolayı daha yüksek fiyatlara satışa sunulurlar .İşlemelerin dışında Bindallıdaki ekstra aksesuarlar da fiyatı artırabilir. Mesela pelerinli Bindallılarda, boyun aksesuarlı Bindallılarda fiyatlar standartlara göre daha farklıdır.


img

Eslem Ak Kaftan'nın size sunduğu son model, şık ve trend her beden kaftan bindallı ile kına geceniz daha da mükemmel hale gelir.

Instagram

bindallı

bindallı modelleri

kına elbisesi

kına elbiseleri

kına gecesi

kaftan modelleri

kına kaftan

bindallı fiyat

bindallı fiyati

kına kiyafeti

kına kaftanlari

tesettür bindallı

bindallı fiyatları

bindalli kiralama